reklama

TEST

to komponent umożliwiający tworzenie własnych testów i quizów on-line.

Zadaj dowolną ilość pytań, daj do wyboru poprawne i niepoprawne odpowiedzi. Każda odpowiedź ma określoną przez Ciebie ilość punktów. Na końcu odpowiadający zobaczy, ile zdobył punktów i pozna swoją ocenę.

Testuj swoich znajomych i czytelników za darmo

Masz możliwość tworzenia dowolnie dużego testu, zmiany wyglądu, analizy odpowiedzi i podgląd dokładnych statystyk.

W kilkua prostych krokach załóż darmowe konto w serwisie www.4free.pl i utwórz nowy TEST. Wszystko jest proste i przygotowane tak, abyś miał jak najmniej pracy.

Jakie możliwości ma TEST ?

Do czego służy TEST?

Wykorzystaj komponent TEST do zabawy, rozrywki albo do pracy lub biznesu. Sprawdź, jak dobrze znają Cię Twoi znajomi, przetestuj znajomość Twoich usług i produktów. Lub po prostu baw się dobrze przy układaniu pytań i obserwowaniu jak radzą sobie z nimi internauci. Nie wszystkie TESTy musza być w końcu na poważnie!Najpopularniejsze tematy TESTów

Pomysłów na dobry Test są miliony. Przygotowaliśmy dla Ciebie system, gdzie możesz realizować swoje pomysły i nie przejmować się technologią. Ostatnio najpopularniejsze tematy to "Co Ty o mnie wiesz?", "Test o kosmitach", "intymne pytania o mnie".

A Ty? W jakim temacie przetestujesz swoich znajomych?

Najpopularniejsze tematy
(chmura tagów)

:)  co  film  gwiazdy  h2o  harry  humor  i  ja  miłość  mnie  muzyka  naruto  o  potter  przyjaźń  sport  test  wiedza  zabawa 

wszystkie tagi »