reklama

Testy należące do użytkownika: Charlotta69

  • Czy jesteś uzależniony od komputera i internetu? - Do zdobycia masz od 0 do 32 punktów. Im więcej punktów zdobędziesz, tym większy jest twój stopień uzależnienia :) Tak więc: 0 pkt. = 0% uzależnienia ; 8 pkt. = 25% uzależnienia ; 16 pkt. = 50% uzależnienia ; 24 pkt. = 75% uzależnienia ; 32 pkt. = 100% uzależnienia. Jeśli wachasz się pomiędzy conajmniej dwoma odpowiedziami, wybierz tą, która najbardziej do ciebie pasuje. Jeśli któreś pytanie ciebie nie dotyczy (np. pytanie nr 1 - odbrabianie lekcji - bo nie chodzisz do szkoły), spróbuj je zastąpić podobnym, stosownym do ciebie :)
  • Glam rockowy test :) - Sprawdź czy wiesz czym jest glam rock i jak dużo znasz ciekawostek o zespołach glam rockowych. Jeżeli odpowiedziałeś/aś na: 0 pytań: trafiłeś/aś na ten test przypadkiem i wogóle nie wiesz czym jest glam rock. 1-2 pytania: gdzieś już słyszałeś/aś o glam rocku ale nie kojarzysz zbytnio tego gatunku. 3-4 pytania: nie interesujesz się glam rockiem ale coś tam o nim wiesz. 5-6 pytań: widać że masz pojęcie o czym mowa, trochę się orientujesz. 7-8 pytań: nie jesteś tu z przypadku, doskonale wiesz czym jest glam rock choć brakuje ci kilku informacji by nazwać się wielkim wielbicielem gatunku. 9-10 pytań: test był dla ciebie wręcz śmieszny! spodziewałeś/aś się za pewne pytań na wyższym poziomie, jesteś znawcą i wielbicielem glam rocka. :)
  • Test-łatwe i podchwytliwe pytania o Green Day :) - Test dla fanów Green Day, którzy chcą sprawdzić czy znają kapelę na wylot :) Nie oszukujcie ;)
wszyscy użytkownicy
Zaloguj się
konto:
hasło:
 

Najpopularniejsze tematy
(chmura tagów)

:)  co  film  gwiazdy  h2o  harry  humor  i  ja  miłość  mnie  muzyka  naruto  o  potter  przyjaźń  sport  test  wiedza  zabawa 

wszystkie tagi »