reklama

Testy należące do użytkownika: wojtek0808

  • Co wiesz o "Brisingr"? - Test z książki "Brisingr", trzeciego tomu cyklu "Dziedzictwo" Christophera Paolini.
  • Test z opowiadania "Granica Możliwości" Andrzeja Sapkowskiego - Test z "Granicy Możliwości" Andrzeja Sapkowskiego. Czy trudny? Cóż, kwestia gustu.. W razie jakichkolwiek błędów, które mogłem przeoczyć, proszę o komentarz. Tylko kulturalnie.. :) Miłego rozwiązywania!
  • Co wiesz o Najstarszym? cz. 2. - Ciąg dalszy testu. Mam nadzieję, że test będzie się podobał. Uprzedzam - nie jest łatwy! Wszystkie odpowiedzi są na 100% dobrze przyporządkowane, więc nie ma mowy o jakichkolwiek pomyłkach. Test dotyczy tylko treści znanych z "Najstarszego"; późniejsze informacje z "Brisingra" nie zostały uwzględnione. Miłego rozwiązywania!
  • Co wiesz o Najstarszym? cz. 1. - Test podzieliłem na dwie części - byłby za długi i niewygodnie by się rozwiązywało. Test jest z książki "Najstarszy", więc nie uwzględniłem w nim informacji z "Brisingra". Życzę miłego rozwiązywania :)
  • Harry Potter i Komnata Tajemnic - To jest test z KSIĄŻKI, więc zanim weźmiesz się do rozwiązywania, zastanów się, czy cokolwiek o niej wiesz. I, przede wszystkim, sprawdź swoje zdanie ZANIM napiszesz głupi komentarz w stylu: "ten test jest do niczego, bo odpowiedzi nie zgadzają się z filmem"... z poważaniem miłego rozwiązywania :D
  • Co wiesz o Eragonie? - Test z książki "Eragon", nie filmu, więc lepiej dobrze się zastanowić przed rozwiązywaniem i dodawaniem komentarzy do testu. W teście zawarte są tylko wydarzenia z PIERWSZEGO tomu a pytania są w 100% dobrze przyporządkowane. Wszelkie błędy są winą matołectwa rozwiązującego. Miłego rozwiązywania!
wszyscy użytkownicy
Zaloguj się
konto:
hasło:
 

Najpopularniejsze tematy
(chmura tagów)

:)  co  film  gwiazdy  h2o  harry  humor  i  ja  miłość  mnie  muzyka  naruto  o  potter  przyjaźń  sport  test  wiedza  zabawa 

wszystkie tagi »