reklama

Testy należące do użytkownika: sylweczka008

  • PoMiEsZaNiEc;D - Są tu rozne pytania ;*;) test nie ma konkretnego tematu hehe xD
  • Kim będziesz jak dorośniesz? - W tym teście można sparwdzić siebie i przekonać sieczy juz dziś pracujęna swój przyszły sukces...cytat Jan Paweł II"Każdy powołany jest do sukcesu ..."
  • Piosnka "Do kołyski" - Jest on sprawdzeniem osobowości osoby wypełniającej test.Jeżeli uzyskacie maxymalną ilośc punktów lub chociaż zbliżoną ilość to znaczy,zę jesteście otwarci na ludzi ... troskliwi .Jeżeli jednak uzyskacie mniejsza ilość pkt tzn,że warto przesłuchać tą piosenkę ...:)życzę powodzenia!!!:)
  • Czy jestem dobrym przyjacielem? - Jeżeli zabierasz sieza przyjaźń ,to dobrez by było spojrzeć w ten test.Zanim kogoś urazisz czy zranisz sprawisz mu wieli smutek.Ten test ma na celu sprawdzenie samego siebie czy ja potrafię być przyjacielem .Jeli tak to super ,a jeśli nie musisz jeszcze troszke nad sobaporacować
  • Czy zaczepki np o bluzę... biorę za miłość? - Jest to test w ,którym dziewczyny moga sprawdzić,czy chłopak jest w nich zauroczony,czy poprostu po przyjacielsku cie zaczepia i od czasu do czasu pogada z tobą...:)
wszyscy użytkownicy
Zaloguj się
konto:
hasło:
 

Najpopularniejsze tematy
(chmura tagów)

:)  co  film  gwiazdy  h2o  harry  humor  i  ja  miłość  mnie  muzyka  naruto  o  potter  przyjaźń  sport  test  wiedza  zabawa 

wszystkie tagi »