reklama

Testy należące do użytkownika: Agniesz

 • Kim byłabyś w średniowieczu? :)))) - Sprawdź, kim byłabyś w średniowieczu! 250-190 pkt. - zdecydowanie w średniowieczu byłabyś księżniczką. Mieszkałabyś w zamku i posiadała wszystko, czego dusza zapragnie. Oczywiście, wraz ze swym księciem. 185-130 pkt. - zapewne robiłabyś za nadwornego błazna, bo masz poczucie humoru i zawsze potrafisz wszystkich innych rozbawić!!! 125-75 pkt. - pewnie "pracowałabyś" jako wróżka. A nuż posądzono by cię o czary i spalono na stosie... Umiesz przewidywać przyszłość - dojdziesz w życiu do wielkiej kariery, osiągniesz sukces finansowy. 70-45 pkt. - jesteś wielce inteligenta i ponad przeciętnie mądra! Na miliard tysięcy procent byłabyś zakonnikiem lub wybitnym uczonym. Spędzałabyś czas w otoczeniu ksiąg oraz wiedzy. 40-0 pkt. - zarabiałabyś na życie, orając pole. Po prostu byłabyś wieśniakiem, zwykłym chłopem lub, w ostateczności, żoną takowego. Jesteś bowiem pracowita i nadzwyczaj oszczędna. Potrafisz oszczędzasz pieniądze i umiesz dobrze nimi gospodarować!
 • Durne słowa i powiedzenia - Czy znasz się na durnych słowach i powiedzeniach? Przekonaj się. Jeśli wynik twojego testu przekroczy 95%-brawo. Jesteś mistrzem słownikowym. Jeśli nie-schowaj się w szafie. Narobisz sobie tylko siary przy znajomych.
 • Co wiesz o Rihannie? - Sprawdź się, co wiesz o Rihannie
 • chamstwo - chamstwotest
 • Test super mega wiedzy - mega super boski świetny coooooool test WIEDZY. pytania są o wszystko.
 • Co wiesz o Agnieszu :D - Co wiesz o mnie. Zapraszam!!!!
 • Czy szpanujesz rzeczami i lansujesz się? - Czy lubisz szpanować? Często się lansujesz? Ten test prześwietli cię. Zaznaczaj tylko prawidłowe odpowiedzi. 70-100 pkt. Kochasz szpan i lans. To dla ciebie całe życie. Musisz być w centrum uwagi, to reguła. Masz coś nowego? Idziesz się pochwalić.... i niech cała szkoła się dowie. 70-30 pkt. Czasem zdarza się coś takiego, ale w granicach zdrowego rozsądku. Jeśli twój wynik to powyżej 65 pkt, uważaj, bo niedługo możesz zamienić się w lansiarę i szpanerkę!!! poniżej 30 pkt. Nie zamierzasz szpanować, nie lubisz się lansować. Brawo! Pamiętaj tylko, że jak dostaniesz nową bluzkę, warto czasem opowiedzieć kumpeli;)
 • Zwierzę, które przypominasz! Test dla dziewczyn! - 10 łatwych pytań. Zobacz, które zwierzę przypominasz ;D 100-70 pkt - Rozpieszczony Kot Wszystko masz podane na tacy i zachowujesz się jak księżniczka. Twoimi atutami są styl i uroda. 70-40 pkt. - Przyjazny pies Jesteś otwarta, szczera i przyjacielska. Przypominasz szalonego, przyjaznego psa - największego kumpla człowieka. Poniżej 40 pkt - Szara mysz Nie lubisz być w centrum uwagi i niełatwo nawiązujesz kontakty z innymi. Twoimi zaletami są za to lojalność, jesteś też miła.
 • Test o wszystkim - polecam test dla osób którym się nudzi, test jest o niczym, ale też jest on o wszystkim.
 • Test na IQ - Jeden już był, czas na drugi teścik na ajkiu. Polecam dla Stefcia z podstawówki, ten jedyny test w życiu może zaliczyć.
 • Inteligencja, czy jesteś idiotą? - Taki test, zrobiony z nudów, na temat inteligencji. Czy jesteś mądry? Czy jesteś domyślny? No to sprawdź! Najważniejsze w teście jest logiczne myślenie. Wszystkie pytania są ze sobą powiązane lub zbliżone. Ten test ma za zadanie sprawdzić, czy potrafisz logicznie myśleć.
 • Trudny test o Hannah Montana - Zrobiłeś test Łatwy na 60 punktów? Koniecznie sprawdź swoją wiedzę w tym teście. Nie jest on trudny, ma tylko taką nazwę. Zobacz, czy jesteś prawdziwym fanem serialu i czy znasz go na wylot!
 • Łatwy test o Hannah Montana - Jest to łatwy test o Hannie Montanie. Jeśli potrafisz go rozwiązać, zrób też Trudny Test o Hannah Montana!
 • Co TY wiesz o gwiazdach? - Sprawdź, jak dużo wiesz na temat gwiazd!!!!
wszyscy użytkownicy
Zaloguj się
konto:
hasło:
 

Najpopularniejsze tematy
(chmura tagów)

:)  co  film  gwiazdy  h2o  harry  humor  i  ja  miłość  mnie  muzyka  naruto  o  potter  przyjaźń  sport  test  wiedza  zabawa 

wszystkie tagi »