reklama

Testy należące do użytkownika: hawiak

  • test dla dzieci 7-13 lat - test ma na celu sprawdzenie wiadomości z zakresu języka angielskiego dzieci w wieku 7-13 lat, po rozwiązaniu testu wyniki prześlij na adres hawiak@poczta.onet.pl a dowiesz się jaki jest Twój poziom angielskiego.
  • Sprawdź swój angielski - Test ma na celu sprawdzenie wiadomości z zakresu języka angielskiego. Po rozwiązaniu testu prześlij swoje wyniki na adres hawiak@poczta.onet.pl a dowiesz się jaki jest Twój poziom języka angielskiego. Wszystkich chętnych, którzy chcą poszerzać swoją znajomość języka zapraszam na kursy i korepetycje, które są prowadzone również przez Internet. Powodzenia:)
  • sprawdź swój angielski - test ma na celu sprawdzenie poziomu wiadomości z zakresu gramatyki i słownictwa języka angielskiego. Po rozwiązaniu testu proszę przesłać swoje wyniki na adres: hawiak@poczta.onet.pl a dowiecie się jaki jest Wasz poziom angielskiego. Wkrótce rozszerzenie testu. Powodzenia!:)
wszyscy użytkownicy
Zaloguj się
konto:
hasło:
 

Najpopularniejsze tematy
(chmura tagów)

:)  co  film  gwiazdy  h2o  harry  humor  i  ja  miłość  mnie  muzyka  naruto  o  potter  przyjaźń  sport  test  wiedza  zabawa 

wszystkie tagi »