reklama

Testy należące do użytkownika: muzykobloger

  • Jubileuszowy test MUZYKO(B)LOGowy - MUZYKO(B)LOG 17 października 2010 r. skończył roczek. Z tej okazji dla moich Czytelników przygotowałem specjalny muzyczny test - sprawdzający, czy uważnie czytaliście publikowane przeze mnie na przestrzeni tego roku wpisy. Jest to już drugi test, który dla Was opracowałem. Zasada jest jednak taka sama, jak poprzednio: wszystkie pytania odnoszą się do materii, która była przeze mnie poruszana w przeciągu 365 dni istnienia bloga, a co za tym idzie - przeszukując go, na pewno dojdziecie do wszystkich prawidłowych odpowiedzi. Choć nie ukrywam, iż liczę na to, że jednak spróbujecie rozwiązać ten test samodzielnie, bez szukania pomocy. Będzie mi miło, jeżeli znajdziecie chwilę na to, by stawić mu czoła. Nagród wprawdzie nie przygotowałem, ale może Was to nie odstraszy. Powodzenia!
  • Test MUZYKO(B)LOGowy - Test sprawdzający znajomość informacji podawanych na MUZYKO(B)LOGu. Odpowiedzi na wszystkie pytania znaleźć można na moim blogu. Jeżeli uważnie czytaliście dotychczasowe wpisy, powinniście podołać temu testowi. Życzę powodzenia i czekam na komentarze! :-)
wszyscy użytkownicy
Zaloguj się
konto:
hasło:
 

Najpopularniejsze tematy
(chmura tagów)

:)  co  film  gwiazdy  h2o  harry  humor  i  ja  miłość  mnie  muzyka  naruto  o  potter  przyjaźń  sport  test  wiedza  zabawa 

wszystkie tagi »