reklama

Testy należące do użytkownika: Dawid Potocki

  • ZAGADKI FR - Seria 5 - Zagadki związane z grą i forum Freedomresist . Proszę podac nick taki jaki się ma w grze,albo na forum. Wszystkie pytania są na 31 października na godzine 21:00. Maksymalna liczba punktów to 100.
  • ZAGADKI FR - Seria 4 - Zagadki związane z grą i forum Freedomresist . Proszę podac nick taki jaki się ma w grze,albo na forum. Wszystkie pytania są na 2 października na godzine 01:30. Maksymalna liczba punktów to 100.
  • ZAgadki FR - Seria 3 - Zagadki związane z grą i forum Freedomresist Proszę podac nick taki jaki się ma w grze,albo na forum. Wszystkie pytania są na 27 lipca na godzine 23:49. Maksymalna liczba punktów to 100.
  • ZAGADKI FR - Seria 2 - Zagadki związane z grą i forum Freedomresist Proszę podac nick taki jaki się ma w grze,albo na forum. Wszystkie pytania są na 24 lipca na godzine 0: 15. Maksymalna liczba punktów to 100.
  • Zagadki FR - Seria 1 - Zagadki związane z grą i forum Freedomresist Pierwsza seria zawiera dość łatwe pytania. Proszę podac nick taki jaki się ma w grze,albo na forum. Wszystkie pytania są na 19 lipca na godzine 22:55. Maksymalna liczba punktów to 100.
wszyscy użytkownicy
Zaloguj się
konto:
hasło:
 

Najpopularniejsze tematy
(chmura tagów)

:)  co  film  gwiazdy  h2o  harry  humor  i  ja  miłość  mnie  muzyka  naruto  o  potter  przyjaźń  sport  test  wiedza  zabawa 

wszystkie tagi »