reklama

Testy należące do użytkownika: Anioł2

  • Goodgame Empire - Wiedza ogólna - Witaj Królu! Witaj Królowo! O to quiz/test twojej wiedzy, na obszerne tematy tejże przepięknej gry. Królewiczu!Królewno! Zostaw Swój ślad na tym arkuszu, podpisując się swoim nickiem, którym obsługujesz na zamku.
  • Nogi Mietkusa - Znasz króla Ryszarda, prawda? Ale czy znasz jego dość stopy żeby zrozumieć ten cały świat otaczający nasz? Więc zaczynamy! Tik tak stopy mietka zaczęły się. .
  • Jak dobrze znasz swój sojusz? - Chmm,jak dobrze znasz swój sojusz którym się znajdujesz? 5-6 punktów -słabo,nic o nim nie wiesz 26-30 punktów -ledwo ledwo ale dajesz radę 47-58 punktów - byłeś już w nie których sytuacjach ale spałeś 69-78 - Brawo,znasz się na tym sojuszu 78-87 - Widać że początkującym nie jesteś a zaawansowanym członkiem sojuszu 87-100 - Jesteś jak król,byłeś i jesteś w każdej akcji. Wiesz jak powstawał i skąd się wziął ten sojusz.
  • Jak znasz Anioła2? - Przekonamy się jak mocno mnie znasz,i skąd jestem. Warto coś wiedzieć na temat kogoś/lub czegoś:) Więc zaczynajmy
wszyscy użytkownicy
Zaloguj się
konto:
hasło:
 


Najpopularniejsze tematy
(chmura tagów)

:)  co  film  gwiazdy  h2o  harry  humor  i  ja  miłość  mnie  muzyka  naruto  o  potter  przyjaźń  sport  test  wiedza  zabawa 

wszystkie tagi »