reklama

Testy należące do użytkownika: wikii32096906

  • Test o Make it Pop sezon 2 czesc 2 - Druga czesc testu o Make it pop sezon 1. Zapraszam do rozwiazania😊😊😊😊
  • Test o Make it Pop sezon 1 czesc 1 - Chcesz sprawdzić swoją wiedze na temat pierwszego sezonu Make it pop? Zapraszam do rozwiazania testu 😊😊😊😊
  • Test o Chica Vampiro (cz.2) - Kontynuacja poprzedniego testu. Prosiłabym również o pozostawienie komentarza w celu dowiedzenia się co myślicie o teście. Z góry dziękuje.
  • Test o Chica Vampiro (cz. 1) - Jeżeli oglądasz ten serial i pragniesz przetestować swoją wiedze oraz sprawdzić czy zapamiętałeś co nie co z serialu, to zapraszam do rozwiązania tego quizu. Powodzenia. Prosiłabym również o pozostawienie komentarza w celu dowiedzenia się co myślicie o teście. Z góry dziękuje.
  • Test o Winx/awatar legenda Bloom - Ten test jest przerobioną wersją winx club. Moja fantastyczna wyobraznia połączyła rzeczy z innych seriali i filmow oraz moich własnych wymyslonych rzeczy, ale uwaga są też prawdziwe zeczy. Chcesz sie dowiedziec czy uda ci sie go rozwiązac i sprawdzic czy myslisz tak samo jak ja? To dalej. Smiało i powodzenia!!! Prosiłabym również o pozostawienie komentarza w celu dowiedzenia się co myślicie o teście. Z góry dziękuje.
wszyscy użytkownicy
Zaloguj się
konto:
hasło:
 

Najpopularniejsze tematy
(chmura tagów)

:)  co  film  gwiazdy  h2o  harry  humor  i  ja  miłość  mnie  muzyka  naruto  o  potter  przyjaźń  sport  test  wiedza  zabawa 

wszystkie tagi »